O nas

Firma Jokiel powstała w 1990 roku. Założycielem fermy drobiu jest Tadeusz Jokiel, który z rodziną zajmuje się hurtową sprzedażą jaj konsumpcyjnych, profesjonalnym pakowaniem i dystrybucją produktów oraz odchowem kur niosek. Naszą działalność napędza pasja i chęć dzielenia się z konsumentami lokalnymi produktami.

Przez 25 lat nawiązaliśmy współpracę z licznymi firmami handlującymi jajkami na terenie całej Polski i krajów Unii Europejskiej, takich jak:

  • Niemcy,
  • Holandia,
  • Czechy,
  • Słowacja.

Wszyscy klienci cenią naszą:

  • otwartość,
  • profesjonalizm,
  • najwyższą jakość produktów.

Nasze kury

Kury nioski, od których pochodzą nasze jajka, są hodowane w systemie klatkowym. Posiadamy również trzy obiekty produkcyjne, w których przebywa 190 tysięcy kur niosek w systemie klatkowym wzbogaconym. Sprawujemy dobrą opiekę nad kurami, co przekłada się na jakość oferowanych produktów.

Nasze jaja

W naszej ofercie znajdują się jajka o różnej wielkości i barwie. Dziennie produkujemy ok. 170 tysięcy jajek. Kosztując nasze produkty, można poczuć najlepszy smak i przygotować potrawy, które zachwycą całą rodzinę.

Pakowanie i dystrybucja

Posiadamy własny zakład pakowania jaj, który jest zarejestrowany przez głównego lekarza weterynarii pod numerem: PL 30295901. Obiekt spełnia wszelkie wymogi systemu jakości HACCP. Praktykę produkcyjną od 2006 roku prowadzimy zgodnie z GMP (Good Manufacturing Practice). Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, aby ulepszać jakość naszych produktów i system pakowania. W 2014 roku przeprowadziliśmy gruntowną modernizację zakładu pakowania jaj, dzięki czemu panują tam odpowiednie warunki sanitarne, a jakość pakowania jest na najwyższym poziomie.

Jajka wyprodukowane w naszej fermie po zapakowaniu trafiają do magazynu, który jest specjalnie dostosowany do utrzymania najwyższej świeżości produktów. Następnie dział transportu dba o dostarczanie produktów do klienta.

Posiadamy własne pojazdy ciężarowe i dostawcze.
Świeża jaja trafiają do klienta w mgnieniu oka na terenie całej Unii Europejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą dostępnych produktów w naszej hodowli kur niosek. Świeżość i doskonały smak jaj gwarantowane!
Fermy Drobiu Jokiel – producent jaj konsumpcyjnych